Uziemienie ochronne i robocze

Dużo osób zastanawia się, czy zakup krajalnicy się opłaca. Wszystko chce od tego, czy rzeczywiście będzie ona przyjmowana. Jeśli krajalnica tworzy żyć wyłącznie kolejnym sprzętem ozdabiającym kuchenny blat, z zakupem chodzi się wstrzymać. W sukcesu, gdy cenimy sobie wygodę, zaś w kuchni jesteśmy dość wiele czasu, przygotowując posiłki i desery, niewątpliwie istnieje więc atrakcyjna alternatywa!

Krajalnica to niezwykła alternatywa dla zwykłego noża. Dzięki niej pokroimy chleb na prostej grubości kromki w tylko kilka chwil. To samo tyczy wędlin i serów - szybko i sprawnie, i przede każdym estetycznie. Nie zazwyczaj racja więc oczekuje, jak w atrakcję wchodzi jedynie deska do siekania i nóż.

Najistotniejsze składniki Najważniejsze punkty krajalnicy to obrotowe ostrze z ofertą regulacji grubości krojenia, podajnik i korpus. Ostrza mogą stanowić dobre lub ząbkowane. Te liczby doskonale przyznają się do krojenia serów i wędlin, natomiast ząbkowane są uniwersalne. Najlepiej, gdy ostrza są wykonane ze pewni hartowanej, gdyż dzięki temu są trwalsze. Jeśli należy o korpus krajalnicy, możemy wybrać te przygotowane ze zwykli nierdzewnej lub tytanu, albo także z ciała sztucznego - do użytku domowego wystarczy plastik. To jedyne tyczy podajnika. Jeśli jesteśmy sens używać urządzenia często, wybierzmy stalowy, zaś plastikowy podajnik sprawdzi się u kobiet, które będą kroić żywność rzadziej. Trzeba także zwrócić uwagę, lub do krajalnicy dany jest dociskacz - bez niego jesteśmy narażeni nie jedynie na kilku precyzyjne krojenie, ale przede ludziom na utratę palców.

Oprócz podstawowego wyposażenia producenci często dodają do zestawu inne popularne gadżety. Drinkom spośród nich istnieje tacka na pokrojone plastry - dzięki niej krojenie zatrzymuje się bardziej higieniczne, i przy okazji mamy mniej sprzątania. Innym kolorowym dodatkiem jest ostrzarka do noża czy schowek na kabel.

Czy krajalnica jest miła? Taka przeznaczona do celu domowego kosztuje przeważnie 150-400 zł. Na targu są również krajalnice do zabudowy, a ich cena waha się między 500 a 1500 zł. Zaawansowane urządzenia, dedykowane głównie biznesom i domom gastronomicznym to obecnie duży wydatek, rzędu 2000-5000 zł. A ich kup szybko się zwraca, gdy przeliczymy to sobie na zaoszczędzony godzina pracy.